
- В наявності
- Код: 46001370513-omg
Сайлентблок важеля задня вісь Hyundai SantaFe 18- (вир-во CTR) GV0663 UA58
178 ₴
+380 (50) 470-95-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Сайлентблок важеля задня вісь Hyundai SantaFe 18- (вир-во CTR) GV0663 UA58

КОД ТОВАРУ
46001370513-omg

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
GV0663
(CTR)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CTR |
| Висота | 40.2 мм |
| Довжина | 47.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Код запчастини | GV0663 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.206 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 50 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001370513-omg |
| Ширина паковання | 30 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 178 ₴