
- В наявності
- Код: 6900379700-omg
Сальник (вир-во Corteco) 19034980B UA58
178 ₴
+380 (50) 470-95-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Сальник (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900379700

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19034980B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 9948731 | CHRYSLER | 05191359AA | Corteco | 19034980B |
| Corteco | 19035198B | DAIHATSU | 9031140026 | DAIHATSU | 9031140031 |
| DODGE | 05191359AA | FEBEST | 95HBY40640916R | MITSUBISHI | 2502A017 |
| MITSUBISHI | 2502A017 | TOYOTA | 9031140025 | TOYOTA | 9031140026 |
| TOYOTA | 9031140030 | TOYOTA | 9031140031 | TOYOTA | 9031140041 |
| TOYOTA | 9031140041 | TOYOTA | 9031140036 | TOYOTA | 9031140031 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Mitsubishi GRANDIS (NA_W) | Сальник Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | Сальник Toyota AVENSIS (_T25_) |
| Сальник Toyota AVENSIS СЕДАН (_T25_) | Сальник Toyota AVENSIS УНИВЕРСАЛ (_T25_) | Сальник Toyota COROLLA (_E12_) |
| Сальник Toyota AURIS (_E15_) | Сальник Toyota AVENSIS VERSO (_M2_) | Сальник Toyota COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) |
| Сальник Toyota COROLLA СЕДАН (_E12_) | Сальник Toyota COROLLA УНИВЕРСАЛ (_E12_) | Сальник Toyota PREVIA (_R3_) |
| Сальник Toyota CAMRY СЕДАН (_V4_) | Сальник Toyota COROLLA (_E11_) | Сальник Toyota COROLLA Liftback (_E11_) |
| Сальник Toyota COROLLA VERSO (_E12_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Код запчастини | 19034980B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Dodge, Jeep, Fiat, Daihatsu, Mitsubishi, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Journey, Outlander, Compass, Corolla, Camry, Avensis, Patriot, Auris, Grandis, Caliber, Previa, T-25, Dodge, Chrysler |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.02500 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Висота 2 [мм] | 14,5 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 60 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 64 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900379700 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 178 ₴