
- В наявності
- Код: 46102891-omg
Сальник колинчастого вала VW 70x90x10 (вир-во Elring) 042.102 UA58
165 ₴
+380 (50) 470-95-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Сальник колінчастого вала VW 70x90x10 (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
46102891

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
042.102
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип крутіння |
|
|
| Конструкція радіального ущільне |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BGA | OS3375 | Corteco | 12001482B | Corteco | 12011299B |
| Corteco | 12011438B | Corteco | 12015093B | Elring | 513326 |
| Elring | 546941 | FAI AutoParts | OS571A | GLASER | S31364 |
| GOETZE ENGINE | 5031906000 | Hans Pries (Topran) | 101905 | MASTER SPORT | 21011005160 |
| MASTER SPORT | 21081005160 | MASTER SPORT | 21081005160 | PAYEN | NA784 |
| RIDER | RD21011005160 | RIDER | 21081005160Р | RIDER | 2101100516002 |
| SM MVI | 9328131 | SM MVI | 9328141 | Stellox | 3400210SX |
| Stellox | 8733012SX | VICTOR REINZ | 801528710 | VICTOR REINZ | 811528710 |
| VICTOR REINZ | 811528730 | VICTOR REINZ | 815112720 | WILMINK | WG1004556 |
| WILMINK | WG1084875 | WILMINK | WG1163203 | WILMINK | WG1183303 |
| WILMINK | WG1222235 | WILMINK | WG1222758 | WILMINK | WG1222853 |
| WILMINK | WG1249856 | WILMINK | WG1309154 | СНД | 21011005160 |
| Альбион-Авто | 21081005160 | Альбион-Авто | 21081005160 | Альбион-Авто | 21011005160 |
| Альбион-Авто | 2451005160 | АТР-Холдинг | 21081005160 | БРТ | 21011005160 |
| БРТ | 2101100516002 | БРТ | 2101100516002РЕ | БРТ | 21081005160ЕР |
| БРТ | 21081005160Р | Сервис-Комплектация ООО | 4061005160 | СНГ | 21081005160 |
| УАЗ | 4062100516001 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Fiat 124 SPIDER (124_) | Сальник Fiat 124 КУПЕ (124_) | Сальник Fiat 124 (124_) |
| Сальник Fiat 132 (132_) | Сальник Mercedes-Benz T1 фургон (602) | Сальник Seat IBIZA I (021A) |
| Сальник Seat MALAGA (023A) | Сальник Seat RONDA (022A) | Сальник Seat 132 |
| Сальник VW KAEFER | Сальник VW KAEFER КАБРИОЛЕТ (15) | Сальник VW KARMANN GHIA купе (14, 34) |
| Сальник VW 1500,1600 (31) | Сальник VW 181 | Сальник VW KARMANN GHIA КАБРИОЛЕТ (14, 34) |
| Сальник VW 1500,1600 Variant (36) | Сальник VW 1500,1600 Наклонная задняя часть (31) | Сальник VW TRANSPORTER II автобус |
| Сальник VW TRANSPORTER II c бортовой платформой/ходовая часть | Сальник VW TRANSPORTER II фургон | Сальник VW TRANSPORTER III автобус |
| Сальник VW TRANSPORTER III фургон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Код запчастини | 042102 |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Fiat, Seat, УАЗ, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 1500,1600, Lancer, 124, 132, Ronda, Transporter, 181, Karmann, Ibiza, Kaefer, X90 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.06600 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46102891 |
| Конструкція радіального ущільне | A |
| Сторона встановлення | збоку коробки передач |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 165 ₴