
- В наявності
- Код: 6900378317-omg
Сальник коробки передач (вир-во Corteco) 19027780B UA58
165 ₴
+380 (50) 470-95-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Сальник коробки передач (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900378317

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
19027780B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 80210 | Corteco | 07015496B | Corteco | 12011549B |
| Corteco | 20020137B | Elring | 102946 | Elring | 504581 |
| Elring | 128250 | FEBEST | 95GAY40581010X | FEBI BILSTEIN | 11412 |
| LUK | 462015110 | MALO | 1080P | PAYEN | NF836 |
| PAYEN | NF334 | PEUGEOT | 7903087070 | PEUGEOT | 96080067 |
| PEUGEOT/CITROEN | 7903087070 | PEUGEOT/CITROEN | 96080067 | RENAULT | 7837018000 |
| SASIC | 1213273 | SASIC | 1213093 | SUZUKI | 0928340028 |
| SUZUKI | 2917260G90 | SUZUKI | 928340028 | TALBOT | 312109 |
| TALBOT | 7903087070 | TRISCAN | 855069001 | WILMINK | WG1224675 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Suzuki IGNIS II (MH) | Сальник Suzuki IGNIS I (FH) | Сальник Suzuki WAGON R+ НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (EM) |
| Сальник Suzuki SX4 (EY, GY) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Код запчастини | 19027780B |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Peugeot, Renault, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Swift, SX4, Alto, Wagon R+, ALTO, Ignis, G90 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.01000 |
| Висота 1 [мм] | 9,6 |
| Висота 2 [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 40 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 50 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 58 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900378317 |
| Ширина паковання | 50 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 165 ₴