
- В наявності
- Код: 46001180410-omg
Сайлентблок важеля SEAT CORDOBA, VW CADDY II, PASSAT 83-04 перед. мист низ (Вир-во MEYLE) 100 407 0012 UA58
154 ₴
+380 (50) 470-95-90
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
bvd_ggl
Сайлентблок важеля SEAT CORDOBA, VW CADDY II, PASSAT 83-04 перед. міст низ (Вир-во MEYLE)

КОД ТОВАРУ
46001180410

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
100 407 0012
(MEYLE)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Сторона встановлення |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3RG | 50706 | AND | 15407045 | AND | 21407016 |
| ASAM | 70686 | BIRTH | 2018 | DENCKERMANN | D300001 |
| FAG | 829054010 | FAG | 829008910 | FAI AutoParts | SS444 |
| FEBI BILSTEIN | 07857 | FEBI BILSTEIN | 14520 | FEBI BILSTEIN | 07847 |
| FEBI BILSTEIN | 03544 | FEBI BILSTEIN | 14530 | FEBI BILSTEIN | 01931 |
| Federal Mogul | VOSB1358 | FIRST LINE | FSK5934 | FORTUNE LINE | FZ9557 |
| GSP | 510024 | Hans Pries (Topran) | 102774 | IMPERGOM | 30235 |
| IMPERGOM | 32201 | JP GROUP | 1140200600 | Lemforder | 2535201 |
| Lemforder | 1020502 | MEYLE | 1004070012S | MEYLE | 1004070049S |
| MEYLE | 1004070049 | Monroe | L29809 | OCAP | 1214010 |
| RIDER | RD3445985411 | RIDER | RD3445985412 | RTS | 01706015 |
| sbs | 19125104705 | SIDEM | 863604 | Stellox | 7111029SX |
| SWAG | 30690003 | SWAG | 30750001 | TEDGUM | 00729877 |
| TRISCAN | 850029809 | TRW | JBU148 | TRW | JBU711 |
| VAICO | V101173 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Seat IBIZA II (6K1) | Сайлентблок Seat CORDOBA (6K1, 6K2) | Сайлентблок Seat TOLEDO I (1L) |
| Сайлентблок Seat INCA (6K9) | Сайлентблок Seat CORDOBA Vario (6K5) | Сайлентблок VW GOLF II (19E, 1G1) |
| Сайлентблок VW GOLF III (1H1) | Сайлентблок VW JETTA II (19E, 1G2, 165) | Сайлентблок VW PASSAT Variant (3A5, 35I) |
| Сайлентблок VW PASSAT (3A2, 35I) | Сайлентблок VW GOLF III Variant (1H5) | Сайлентблок VW VENTO (1H2) |
| Сайлентблок VW POLO CLASSIC (6V2) | Сайлентблок VW POLO VARIANT (6V5) | Сайлентблок VW CADDY II универсал (9K9B) |
| Сайлентблок VW CADDY II фургон (9K9A) | Сайлентблок VW GOLF III Cabriolet (1E7) | Сайлентблок VW GOLF IV Cabriolet (1E7) |
| Сайлентблок VW CORRADO (53I) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Код запчастини | 1004070012 |
| Місце встановлення | Задній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Caddy, Cordoba, Corrado, Golf, Passat, Jetta, Polo, Toledo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.20500 |
| Висота паковання | 30 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001180410 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Матеріал | Сталь |
| Сторона встановлення | знизу |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
- Ціна: 154 ₴